OFERTA FIRMY OMEL GROUP

 1. Początkowo do wyboru:
  1. Stworzenie strony internetowej wraz z działającą domeną. Koszt około 700zł - 1200zł.
  2. Poprawienie istniejącej strony internetowej klienta. Koszt około 200 zł.
 2. Ceny mogą się nieznacznie różnić w zależności od nakładu pracy. Powyższe opłaty są naliczone jako opłata za pierwszy miesiąc. Kolejne opłaty nie wchodzą w koszty tego pierwszego miesiąca.


 3. Wybór właściwej oferty:
  1. Oferta standardowa - abonament miesięczny 300,600 lub 900 zł za kolejne miesiące na okres 12 miesięcy z możliwością pauzowania maksymalnie 3 miesięcy za kwotę 0 zł w trakcie trwania umowy.
  2. Oferta za efekt ustalana indywidualnie i prowizyjnie wypłacana od ilości połączeń telefonicznych z różnych źródeł które wywoła mój marketing. W zależności od rodzaju firmy stawki będą bardzo różne, dlatego sugeruje na początek 5-10% ( choć może procent znacznie się zmienić w zależności od specyfiki firmy) od pozyskanego przeze mnie klienta, a ściślej od marży za tego klienta. Jeżeli przedsiębiorstwo ma na kliencie 10 zł marży to ja oczekuję 1 zł z tego. Klienci którzy już wcześniej wiedzieli o firmie mojego klienta lub dowiedzieli się o tej firmie w jakiś inny sposób niż przeze mnie nie są obciążeni prowizją z wiadomych przyczyn. Prowizja jest tylko i wyłącznie za moich klientów. Oferta może nie pasować do niektórych modeli biznesowych, więc istnieje obawa o niezaakceptowanie jej w niektórych przypadkach.
  3. Oferta za efekt - liczona od ilości wejść na konkretną stronę internetową. Koszt liczony tak, by mniej więcej wynosił początkowo około 300 zł na miesiąc. Późniejszy wynik wejść się zwiększy, więc koszt stosunkowo też.
  4. Oferta liczona od spełnienia wyznaczonego celu - oferta liczona od następnego pierwszego dnia miesiąca w momencie gdy cel został osiągnięty, np. gdy ilość połączeń telefonicznych tygodniowo wyniesie 10. Koszt 400, 700 lub 1000 zł.
  5. Oferta dostosowana cenowo i jakościowo do klienta indywidualnie. W zależności od rodzaju firmy klienta mogę stworzyć odpowiednią modyfikację z powyższych umów specjalnie na życzenie klienta.

Istnieje możliwość zwiększenia nakładów marketingowych wraz z podniesieniem ceny w trakcie trwania umowy. Wtedy cena ustalana indywidualnie. Po wybraniu oferty, prześlę szczegółowe o niej informacje.

Dodatkowo istnieje możliwość przejścia z jednej umowy na drugą w trakcie jej trwania bez poniesonych konsekwencji, gdy tylko jest to możliwe!

Dokładne zasady naszej współpracy. Kliknij tu!


Najczęściej zadawane pytania.


Zgody i warunki do współpracy.


Wycena usługi marketingowej.

Kontakt ze mną

 

Jestem na Google+ G+ Facebook FB

 

Piotr Omelańczuk

Piotr Omelańczuk

Marketing Omel

Adres:ul. Dworska 6, woj. Lubelskie 21-530 Piszczac

Telefon:+48 503 546 025

e-mail:piotr.omelanczuk1986@gmail.com

Moja strona startowa: